Agenda Live Bands Bluesworld Café

                      Lokatie HEDON Zwolle

OVB is onder voorbehoud

GRSV is gereserveerd

FDBC is Finalisten Dutch Blues Challange

!!   is 2e dinsdag

!!!  is 3e dinsdag

!!!! is 4e dinsdag

 

2022

4  jan         Route 61                                                          www.route61.nl  

1  febr        Electric Blues honors Cuby                         www.electricblues.nl 

1  mrt         Down by The Jetty                                        www.downbythejetty.eu

5  april       Angel's Fuzz

3  mei        Raymunda         OVB

7  juni         Vintage Rebel                                               www.vintagerebel.nl 

5  juli          Gereserveerd

                                              AUGUSTUS  ZOMERSTOP

2021

5  jan            State of Hart   Verplaatst naar 5 okt            www.stateofhart.nl

2 Febr          JPK band          Verplaatst naar 2 nov           www.jpkband.nl 

2 mrt           Route 61           Verplaatst naar 4 jan 2022   www.route61.nl 

6 april  Down by The Jetty Verplaatst naar 1 mrt 2022  www.downbythejetty.eu

11 mei  Electric Blues          Verplaatst naar 1 febr 2022   www.electricblues.nl 

1 juni            Angel's Fuzz    Verplaatst naar 5 april 2022                       

6 juli             Raymunda      Verplaatst naar 3 mei 2022 

3 aug                                                       Vakantiestop

21 sept  !!!    Ralph de Jongh & Band

5 okt             State of Hart                                                    www.stateofhart.nl

2 nov            JPK Band                                                          www.jpkband.nl 

   7 DEC  !!  (uitgestelde) 500e uitzending !!                          

                     FEEST !! 

 

Robbert Duijf                                           www.RobbertDuijf.com

Ramblin Dog                                            www.Ramblindog.nl

Suga Daddy & The honeydrippers   www.Honeydrippers.nl

The Electric Hollers                               www.Electrichollers.com

 

The Veldman Brothers                          www.Veldmanbrothers.nl

2020

7  jan            Mo & The Stageanimals

4  febr          Dr. Bloezz                                                    www.Drbloezz.nl 

3  mrt           The Sidekicks                                             www.thesidekicks.nl 

7  apr            Raymunda                                Verplaatst   naar 6 oktober  

12 mei    !!    Angel's Fuzz                              Verplaatst  naar 1 december        

2  jun            Down by The Jetty                  Verplaatst   naar 6 april 2021              

7 juli             Electric Blues honors Cuby    Verplaatst  naar 11 mei 2021               

4 aug                                                    Vakantiestop

8 sept     !!    The Hoochies                                          

6 okt             Raymunda                                 Verplaatst naar 6 juli 2021

3 nov            The Mississippi Kings                            www.themississipikings.nl 

1 dec             Angel's Fuzz                              Verplaatst naar 1 juni 2021

 8 dec !! 500ste uitzending !! Verplaatst naar di 7 dec 2021.      

                                        FEEST !!

 

Robbert Duijf                                         www.RobbertDuijf.com

Ramblin Dog                                          www.Ramblindog.nl

Suga Daddy & The honeydrippers     www.Honeydrippers.nl

The Electric Hollers                               www.Electrichollers.com

 

The Veldman Brothers                          www.Veldmanbrothers.nl 

2019

8 jan    !!          Band M

5 febr              Tuff Luck                                                   www.tuffluck.nl

5 mrt               Route 61                                                     www.route61.nl 

2 apr                Blazing Hank and the Blues Bullets      www.blazinghank.nl

7 mei               Blues Avenue                                             www.blues-avenue.com

     !!  Laatste uitzending vanuit Grand Café Milligers met support act Herbie  !!

4 jun                The Stingers           Support act  Herbie     www.herbieblues.nl 

                                     

                                     !!  Kick Off uitzending nieuw locatie  !!

                                   Publiek van harte welkom, entree gratis

                                                 Locatie;     Hedon Kleine zaal

                                                 Adres;       Burgermeester Drijbersingel 7

                                                             8021 DA Zwolle

                                                               038-5427229

                                                       www.hedon-zwolle.nl  

2 Juli               The Bluesville's     --   Kick Off  --                www.thebluesvilles.com

6 Aug                                                Vakantie stop

                          !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Officiële Start nieuwe locatie , Start nieuw seizoen

3 sept               Ray Stepien Trio           FDBC  !!

1 okt                 Electric Hollers              FDBC  !!             www.electrichollers.com

5 nov                Ramblin Dog                                             www.ramblindog.nl 

3 dec                 St Louis Slim          CD Presenatie !!      www.stlouisslim.nl                       

 

2018

                                             

2  Jan                 The Bossles

6  febr               Mr Boogie Woogie                                     www.mrboogiewoogie.com 

6 mrt                Electric Blues                                               www.electricblues.nl 

3 apr                 Triple Trouble

1 mei                Brinklz                                                          

5 jun                 Blues Treat                                                   www.bluestreat.nl    

3 jul                  Raymunda

7 aug                 JPK Band                                                      www.jpkband.nl 

4 sept               The Marbletones              FDBC                 www.marbletones.com 

11 sept  !!          Gumbo&The Monk          FDBC               www.gumboandthemonk.com

   !!   11 september Andere locatie;  Bluesworld Pub, Grand Café Zuijdt, Ministerlaan 254, 8014 XM Zwolle  !!

2 okt                   Kees Dusink Blues Band                         www.keesdusink.com 

6 nov                  The Mississippi Kings                             www.themississippikings.nl

4 dec                  The Highway Rhythm & Blues Gang    www.highwaygang.nl

2017

 

Website/Facebook

3 Jan           Tuff Luck                                               www.tuffluck.nl  

              !!   Vanaf februari 2017 zitten we met de livebands op een nieuwe locatie   !! 

                                                            Bluesworld cafe !!

                                                         Grand Cafe Milligers

                                                              Milligerlaan 2

                                                            8043 ND Zwolle

                                                  Aanvang 20.00  Entree; gratis

14 febr   !!    Sugga Daddy and the Honeydrippers    www.honeydrippers.nl

7 mrt           Thomas  Toussaint Band                          www.thomastoussaint.com            

4 apr           Red Cat Bluesband                                     www.redcatbluesband.com

2 mei           Dudley Taft                                                 www.dudleytaft.com 

6 jun            Dusink Blues                                               www.dusinkblues.com 

4 jul             Mojo Hand                                                   www.mojohand.nl

1 aug            Two Shakes of a Lamb's Tale    FDBC     www.twoshakes.nl                            

5 sept           Maarten Russchen Band  FBDC              www.maartenrusschen.com        

3 okt            Easterfield           FDBC                              www.easterfield.nl                      

7nov             Williamstown Inc                                       www.williamstowninc.nl

5 dec            Carolina & The Bluesmen

2016

                                                                                      Website/Facebook                 

5Jan            Moonyard                                               www.moonyard.nl

2 Febr           Feverdog                                               www.feverdog.nl

1 Mrt             The 4 Horsemen                                  www.the4horsemen.nl

5 Apr            The Matt Jacobs Band                          www.matt-jacobs.com

3 Mei            Cry Wolf Blues Band                           www.crywolfbluesband.nl

7 Juni           Farstreet                                                  www.farstreetheavyblues.nl   

 

                      ----------------------  ZONDAG 12 JUNI  --------------------------------

                                 BLUESWORLD SUNDAY SUMMER BLUES.

                                                            M.M.V.  O.A.

              Bobby Bee &The B.J. s                  www.bobbybee.nl

                          West Coast Party

                       The Silver Dimes                            www.thesilverdimes.nl

                       Funhouse Unlimited

 

5 Juli             Tuff Luck                                           verplaats naar 3 jan 2017                   

2 Aug            GRSV, genomineerde band DBC   www.dutchbluesfoundation.nl

6 sept            Blues Treat     ( Finalist DBC )        www.bluestreat.nl

13 Sept    !!   Bluesdog         ( Finalist DBC )

4 Okt            D.C. Dedly's    ( Finalist DBC )         www.dcdedlys.com

1 Nov            Smoikin Dynamite                           www.smokindynamite.nl 

13 Dec   !!     The Greyhound Bluesband             www.greyhoundbluesband.nl

                                                 

 

 

2015

              !! =  2e dinsdag vd maand                          Website/Facebook   

             !!! = 3e dinsdag vd maand

              !!!!= 4e dinsdag vd maand  

                

6 Jan             Down and Dirty.                                 www.downanddirty.nl

3 Feb              Bobby B and the B.J's                       www.bobbybee.nl

3 Mrt.            The Trabb.                                          www.thetrabb.nl

14 Apr     !!    Sweet Bourbon                                   www.bluesplayer.nl

28 Apr  !!!!    Roy P Cat & the V8 Daddies             www.roypcatandtheV8daddies.nl

12 Mei     !!     Bacon Fat Louis                                 www.baconfatlouis.nl

2 Juni            Stolk                                                      www.stolktheband.wix.com/stolk                        

7 Juli               Zippy Leaps                                       www.zippyleaps.com

4 Aug              Blueskitchen                                      www.blueskitchen.nl

1 Sept             The Claptunes                                    www.claptunes.nl

6 Okt              JPKBand                                             www.JPKBand.nl

3 Nov             Tricklebolt                                          www.tricklebolt.nl

10 Nov    !!      Big Bo                                                 www.bobrocken.nl

1 Dec               West Coast Party    

     

15 dec    !!!                       ---------- 250e uitzending -----------

                                                Met medewerkening van oa

                        The Smugglers Bluesband           www.smugglersbluesband.nl

                        The Highway R&B Gang              www.highwaygang.nl

                        Blueskitchen                                    www.blueskitchen.nl

                        The Veldman Brothers                  www.veldmanbrothers.nl

                                                            E.V.A.

2014

                                             Website/Facebook                      

7 Jan               Guitarbox  Henri and Friends          

4 Feb              Smugglers bluesband                  www.smugglersbluesband.nl     

4 Mrt              Stormy Blues band                      www.stormybluesband.nl

1 Apr               Jeroen van Tuyl band                 www.jeroenvantuijl.nl

6 Mei              Carolina and the Bluesmen

3 Juni             Bootleg                                           www.robdokter.nl

1 July              Blue no red                                    www.bluenored.nl

5 Aug              Livingroom Heroes                     www.livingroomheroes.nl

2 en 9 sept     Veldmanbrothers special            www.veldmanbrothers.nl

7 okt.              Big House Burning                       www.bighouseburning.nl

4 Nov              Joost de Lange                              www.joostdelange-rbe.com

2 Dec              Lazy Daisy                                    www.lazydaisy.nl

 

23 Dec                                      200e UITZENDING !!!

          Mmv The Highway Rytm & Blues gang   www.highwaygang.nl

 

 

2013

                                                                                Website/Facebook                      

8 Jan                Harp Mitch                                   www.harpmitch.com

5 Feb               Red Kidney Beans                        www.redkidneybeans.nl

5 Mrt               Highway gang                               www.highwaygang.nl

2 Apr               Sugga Daddy and the Honeydrippers

7 Mei               Sheiks of R&B                               www.sheiksofrnb.nl

4 Juni               Sloe Gin                                         www.sloe-gin.nl

2 July               Woodlock

6 Aug               Electric Blues                                www.electricblues.nl

3 Sept              Sordid Mud

5 Nov               Blue brew                                      www.bluebrew.nl

3 Dec               Veldman Brothers                        www.veldmanbrothers.nl

 

2012

                                                                                Website/Facebook                      

7 Feb                Dailly Thrill                                www.joannesmolders.com

6 Mrt               Southern Style                            www.souternstyle.nl

3 Apr               Highway gang                             www.highwaygang.nl

1 Mei                The Cool Quest.                         www.thecoolquest.com

5 Juni               Sonido                                          www.sonidoband.nl

3 July               Bamd M                                       www.bandM.nl

7 Aug               Jim Cruppa                                  www.cruppa.com

6 Nov               Roy –P Cat and the V8 Daddys

4 Dec               Just Fibes

 

2011

                                                                                Website/Facebook                      

26 July             B morris                                         www.bmorris.nl

20 Sept           Hubble Orkestar

18 Okt             The Case                                         www.thecasezwolle.nl

15 Nov             Pale